אירועים

h

הרצאה מקוונת בנושא בטחונות דיירים בפרוייקטים של התחדשות עירונית/ עו"ד רויטל סולוביי

13.09.2021 18:30-20:00

הבית להתחדשות עירונית של עזרה ובצרון מזמין אתכם להרצאה מקוונת (ב'זום') בנושא בטחונות דיירים בפרוייקטים של התחדשות עירונית- ערבויות, ליווי בנקאי וכו'.

מדברים רבות על התמורות ועל דרכי ביצוע הפרויקט אך יש נושא אחד החשוב מעל לכל והוא- מה מבטיח לכם שישמרו זכויותיכם ושתקבלו לבסוף את הדירה החדשה שלכם (או תוספות הבניה) כפי שהובטח לכם על ידי היזם?

בהרצאה נסקור את היסטוריית הביטחונות מאז שנכנסה ההתחדשות העירונית לתמונת השוק הנדל"ני, נפרט את הבטוחות המגיעות לכם בפרויקט בכל שלביו וניתן טיפים ורעיונות לדרך הטובה ביותר להבטחת זכויותיכם בדירה שלכם בעת מסירתה ליזם ולשם קבלת הדירה החדשה או התוספות החדשות.

על הדרך נסקור גם את דרכי מימון הפרויקטים ומיהם השחקנים בשוק זה.

הרצאה זו חשובה ביותר לדיירים הנכנסים לפרויקטים להתחדשות עירונית.

על המרצה:

עו"ד רויטל סולוביי הינה בעלים ומייסדת של משרד סולוביי ושות' שהינו היום אחד המשרדים המובילים בתחום ייצוג דיירים ובעלי זכויות בפרויקטים להתחדשות עירונית. במשך שנותיה הקודמות ייצגה המרצה יזמים וקבלנים והייתה ליועצת משפטית של חברת התחדשות גדולה בשוק. מתוך אידיאולוגיה אנושית הקימה את משרדה כשהיא חורטת על דגלו את ייצוג הדיירים בפרויקטים להתחדשות עירונית והבטחת זכויותיהם בביצועם מול היזמים. כיום מייצג ומלווה המשרד דיירים בפרויקטים ומתחמים רבים וגדולים בכל רחבי הארץ.

 

ההרצאה ניתנת במסגרת שיתוף פעולה עם לשכת עורכי הדין של מחוז תל אביב.

ההרצאה פתוחה לתושבי ת"א-יפו ללא עלות, אך כרוכה בהרשמה מראש.

להרשמה, אנא היכנסו ומלאו פרטיכם כאן

 

https://docs.google.com/forms/d/1YBfVcffaevVpN8WK-bP3Aby0b00l6yVIOK1xz_K2N-E

 

ביום ההרצאה, יועבר לנרשמים קישור להתחברות ב-zoom.

לשאלות ניתן לפנות לאפרת בטל' 03-9020862 או במייל  efrat@e-b.co.il

    גלריית תמונות

    בניית אתרים