הגרלת פרויקט "מגדלי הצעירים- ארלוזורוב" נפתחה-הרשמו בקלות ובמהירות !
ימים
פרויקט "שוק העלייה"- ההרשמה הסתיימה. ההגרלה תיערך ביום ד', 3.3.2021. תוצאות ההגרלה יפורסמו לאחר מכן.

דבר ראש העיר- הגרלת 'שוק העלייה- בית המורה' ינואר 2021

דבר ראש העיר

דיור בר השגה הוא כלי חברתי מהמעלה הראשונה. הוא נועד להבטיח שמירה על גיוון בערים ולאפשר לאוכלוסיות שונות, מכל קצוות החברה, לגור אלו לצד אלו. דיור בר השגה גם מספק קורת גג בעבור אוכלוסיות החיוניות לתפקודה התקין של העיר והחברה, ובהם: נשות ואנשי הוראה, כבאות, משטרה, עבודה סוציאלית, פְּקִידוּת, ועוד.

 

המגפה שפקדה את חיינו בשנה האחרונה המחישה בצורה הכואבת ביותר, כי כל איש ואישה, בכל מקצוע ותפקיד, חיוניים לתפקודה ולכלכלתה של העיר. במציאות חיינו, רבים מדי משתכרים מעט ביחס לדיור היקר, ונאלצים לעזוב את העיר. עם העתקת מקום מגוריהם, מרביתם גם מפסיקים לעבוד בה. החוסר הזה הוא ההפסד של כולנו.

 

עיריית תל-אביב-יפו היא הרשות הראשונה בישראל שהעמידה את נושא יוקר הדיור והמחייה בראש סדר עדיפויותיה ומקדמת פרויקטים לדיור בר השגה. בזכות מחקר מעמיק וחשיבה יצירתית, הצלחנו לייצר מודל ראשון מסוגו בארץ שניתן ליישמו בישראל כולה, ועולה בידינו לספק מלאי של מאות יחידות דיור בהישג יד, ואלפי דירות עוד בתכנון.

 

בימים אלו אנו מחדשים את ההגרלה המקנה זכאות לדיור בשכירות בפרויקט שוק העלייה. בבניין המשותף שבפרויקט, הכולל 70 דירות בנות 3 חדרים, יוכלו תושבי תל-אביב-יפו שיעמדו בתנאי הזכאות ויענו על הקריטריונים, להתגורר בשכירות לתקופה של עד 5 שנים במחירים הנמוכים בכ- 20-30% ממחיר השוק.

 

"עיר לכולם" זו לא סיסמה – זו משימה לביצוע.

 

אני גאה בעשייה העירונית ומאחל הצלחה לכל המשתתפים/ות!

שלכם,

רון חולדאי

חתימה

שלכם,

רון חולדאי,

ראש עיריית תל אביב-יפו