פרויקט מיכלאנג'לו 15 למכר- ההגרלה הסתיימה! ניתן לראות את תוצאות ההגרלה המלאות בעמוד "תוצאות ההגרלה" באתר.

דבר ראש עיריית תל אביב-יפו- הגרלת מיכלאנג'לו 15 מכר

דבר ראש העיר

דיור בר השגה הוא כלי חברתי מהמעלה הראשונה. הוא נועד להבטיח שמירה על גיוון בערים ולאפשר לאוכלוסיות שונות, מכל קצוות החברה, מכל קבוצה ומכל מגזר – לגור אלו לצד אלו. תכליתו להבטיח קורת גג בעבור אוכלוסיות החיות בעיר וחיוניות לתפקודה התקין של החברה.

 

המגפה שחווינו בשנה האחרונה המחישה בצורה הכואבת ביותר, כי כל איש ואישה, בכל מקצוע ותפקיד, חיוניים לתפקודה ולכלכלתה של העיר. במציאות חיינו, רבים מדי משתכרים מעט ביחס לדיור היקר, ונאלצים לעזוב את העיר.

 

עיריית תל-אביב-יפו היא הרשות הראשונה בישראל שהעמידה את נושא יוקר הדיור והמחייה בראש סדר עדיפויותיה ומקדמת פרויקטים לדיור בר השגה ותכניות להתחדשות עירונית להגדלת מצאי הדירות בשוק. בזכות מחקר מעמיק וחשיבה יצירתית, הצלחנו לייצר מודל ראשון מסוגו בארץ שניתן ליישמו בישראל כולה, ועולה בידינו לספק מלאי של מאות יחידות דיור בהישג יד, ואלפי דירות עוד בתכנון.

 

במאמצינו להגדיל את היצע הדיור בעבור תושבי יפו הערבים, יוצא לפועל בימים אלה הפרויקט לדיור בר השגה "מיכלאנג'לו". במסגרתו יוכלו אלו שיעמדו בתנאי הזכאות, להשתתף בהגרלה המזכה בזכות לרכוש דירה בבניין דירות שייבנה ברחוב מיכלאנג'לו במחיר מוזל ממחיר השוק.

 

פרויקט מיכלאנג'לו – שנמצא בלבה של יפו ונהנה מסמיכות לצירי תנועה ראשיים, לקו הרכבת הקלה, ומצוי בקרבה לאזורי התיירות, המסחר והתעסוקה של יפו, יבנה על מגרש בן 900 מ"ר ויכלול 32 יחידות דיור בנות כ-65 מ"ר בממוצע, ב-5 קומות. לאורו מתוכננים כבר פרויקטים עתידיים ב"קדם/שם הגדולים" וב"מכבי יפו".

 

בעבורנו, "עיר לכולם" זו לא סיסמה – זו משימה לביצוע.

 

אני גאה בעשייה העירונית ומאחל הצלחה לכל המשתתפים והמשתתפות בהגרלה!

 

שלכם,

רון חולדאי,

ראש עיריית תל-אביב-יפו