זמן שנותר לסגירת ההרשמה:

ימים
-7
-1
שעות
-1
-8
דקות
-5
-1
שניות
-5
0

דבר ראש העיר

תושבות ותושבים יקרים,

דיור בהישג יד הוא כלי חברתי מהמעלה הראשונה. תכליתו להבטיח קורת גג בעבור אוכלוסיות החיות בעיר והחיוניות לתפקודה התקין של החברה. הוא נועד לאפשר לאוכלוסיות שונות – מכל קצוות החברה – לגור אלו לצד אלו, ובכך להבטיח שמירה על הגיוון האנושי בערים.

לעיריית תל-אביב-יפו מורשת ארוכה של גיבוש מדיניות ועשייה בתחום הדיור, והיא מקדמת פרויקטים לדיור בר השגה ותכניות להתחדשות עירונית להגדלת מצאי הדירות בשוק.

בעידן שבו רכישת דירה אינה ברת מימוש, שכירות היא אלטרנטיבה ראויה. לצורך כך, אנחנו פועלים בשני מישורים במקביל. במישור הלאומי אנו פועלים לקידומה של הצעת חוק לפיקוח על שכירות חופשית, ובמישור העירוני גיבשנו לאחרונה מדיניות עירונית רחבה שתיתן מענה למגוון רחב של אוכלוסיות, מכל קבוצה, ולאורך כל מעגלי החיים.

נכון להיום, מאוכלסות בעיר מאות יחידות דיור בהישג יד – מהן שנבנו ביוזמה עירונית ותוך מימוש הזכויות העירוניות בקרקע, ואחרות ששולבו על קרקעות פרטיות. יותר מ- 400 דירות בהישג יד כבר מאוכלסות בפועל על ידי הזוכות והזוכים בהגרלות שעמדו בתנאי הזכאות, ואליהן יצטרפו בשנים הקרובות עוד כ-10,500 יחידות דיור בהישג יד, הנמצאות בשלבי תכנון ובנייה שונים.

הגידול העקבי והמבורך במספר הדירות שהעירייה יזמה את הקמתן ומנהלת את איכלוסן, מחייב אותנו להקים ולטפח גם מערכת ניהול חכמה, יעילה, שוויונית ושקופה, שתעמיד לרשותנו את הכלים הטובים ביותר לניהול ההגרלות לדיור בר השגה. מערכת הרישום השנתית שהקימה עיריית תל-אביב-יפו – באמצעות הרשות הדיור וחברת עזרה ובצרון – עונה בדיוק למטרה הזו. המערכת תאגד בתוכה את כל תושבות ותושבי העיר שמבקשים להשתתף בהגרלות ועומדים בתנאי הזכאות. הנרשמים יהנו מהתאמה מיטבית של מצאי הדירות לצרכיהם וישתתפו באופן אוטומטי בכל ההגרלות למיזמי הדיור המתאימים להם מבלי לבצע פעולות נוספות.

בשנת 2023 יפתחו להגרלה 81 דירות לדיור בר השגה בפרויקטים השונים ביסוד המעלה, בגני שפירא, במידטאון, בחשמונאים, בעזריאלי טאון ובפרויקט We. אני מזמין אתכם להירשם במערכת הרישום ומאחל הצלחה לכל המשתתפות והמשתתפים בהגרלות שתבואנה

 

שלכם,

רון חולדאי,

ראש עיריית תל-אביב-יפו

להרשמה
בניית אתרים