דבר מנכ"ל עזרה ובצרון

דבר מנכ

אנשי ונשות חינוך יקרים,

יאנוש קורצ'אק אמר "הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים." אנו בחברת עזרה ובצרון, הממונה בין היתר על פיתוח דיור בר השגה מטעם עיריית תל אביב-יפו, מבקשים לדאוג לכם ולרווחתכם – כדי שאתם תוכלו להשקיע את כל כולכם בחינוך הדורות הבאים שלנו.

 

יחד עם כל החוויה שיש לעיר תל אביב-יפו להציע, אנו מכירים היטב את אתגרי יוקר המחייה בעיר, המקשה על אנשים הבוחרים לעסוק במלאכת הקודש של חינוך, להמשיך ולהתגורר בה לאורך זמן. על כן, עיריית תל אביב-יפו יזמה מהלך חדשני ופורץ דרך להקמת בית למורות ומורים בשכונת פלורנטין האופנתית, אשר יאפשר לכן ולכם להתגורר בעיר במשך חמש שנים בשכירות מופחתת, ולהוריד באופן משמעותי את עלות המחייה בעיר.
הבית ממוקם במתחם שוק העלייה המתחדש, שבו נבנה בימים אלו מתחם מגורים חדש של שלושה בניינים, ואחד מהם, בן 70 דירות, מיועד אך ורק לאנשי ונשות חינוך והוראה בעיר תל אביב-יפו. לצד פיתוח מתחם המגורים, מחדשת העירייה את השכונה כולה וכן מקימה מרכז ספורט חדשני במבנה השוק הישן המיועד לשימור.

 

בפרויקט זה תוכלו ליהנות מכל העולמות: בראש ובראשונה, להיות חלק מקהילה פועמת של אנשי ונשות חינוך והוראה שמתגוררים יחד, תומכים, מפרים ומפתחים האחד את השני. זאת, לצד מגורים בלב שכונת פלורנטין התוססת והקרבה לכל מה שיש לעיר להציע – אפשרויות בילוי, תרבות וספורט, נגישות לתחבורה ציבורית ושיתופית ועוד.
שמחים לעמוד לשירותכם!

בברכה ובהצלחה,

אלי גינזברג, מנכ"ל עזרה ובצרון