יש על מי לבנות

דבר המנכ״ל

ענף הבנייה בישראל משתנה ללא הרף בשנים האחרונות. חדשות לבקרים אנו נתקלים בחוקים חדשים וברפורמות במחירי הדיור ובהיצע הדירות, אשר נותנים אותותיהם בשוק.
תמונה של המנכ״ל אלי גינזברג

דווקא בתקופה זו של שינויים מתמידים, טוב לדעת שבכל הנוגע להתחדשות עירונית ובינוי ציבורי - לתושבי תל-אביב-יפו יש על מי "לבנות". זה יותר מ-70 שנה שעזרה ובצרון מספקת שירותי בנייה מגוונים באיכות מיטבית, העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הניסיון הרב והקשר הבלתי אמצעי עם תושבי העיר עומדים בבסיס פעילותנו ומאפשרים לנו לספק שירות איכותי, יעיל וחדשני.

בד-בבד, אנו מתאימים את עצמנו במהירות וביעילות לשינויים התכופים בשוק הנדל"ן. האגפים להתחדשות עירונית ובינוי ציבורי נכונים ללוות אתכם, התושבים, בכל נושא, תוך גיבוש פתרון ייחודי בנוגע לשיפוץ חזיתות, לשימור מבנים, לתמ"א 38, לפינוי-בינוי, לדיור בר-השגה, להקמת מוסדות חינוך, להקמת מתחמים לרווחת התושב - כל אלה תחת קורת גג אחת ובנוחות מרבית.

מתוקף היותנו חברה-בת של עיריית תל-אביב-יפו, אנו פועלים ללא מטרות רווח ומציבים את התושב במרכז. חרתנו על דגלנו את העיקרון של דרך ניהול איכותית, יעילה ושקופה, מתוך ראייה כי תושבי העיר הם שותפינו לדרך. אנו מנהלים בקרה שוטפת אחר אופן ניהול הפרויקטים והשירות הניתן לתושבים, ופועלים כל העת כדי להתאים את עצמנו לצרכים ולשינויים התכופים.

אנו נמשיך להוביל את תחומי ההתחדשות העירונית והבינוי הציבורי, החיוניים כל-כך, באיכות הגבוהה ביותר, תוך שיתוף פעולה מלא ומתמשך עם הקהילה, תוך שמירה על איכות הסביבה ותוך הצעדת העיר תל-אביב-יפו קדימה.

שלכם,

אלי גינזברג

אלי גינזברג חתימה